4 minuty temu użytkownik d************h@i*************r.katowice.pl zarezerwował salę w miejsowości Katowice
BLOG SPOTELLO

Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz!

25 kwietnia 2019

Często to właśnie konferencja jest miejscem gdzie Klient kształtuje swoją opinię na temat organizatora. Podejmuje wewnętrzną decyzję, czy chce rozpocząć lub kontynuować współpracę z daną firmą. Organizując spotkania dla Klientów lub współpracowników należy zadbać o każdy detal od miejsca i terminu zaczynając na obsłudze technicznej wydarzenia kończąc.

 

Sprawdzony i doświadczony partner techniczny, zapewni najwyższą jakość obsługi multimedialno – oświetleniowej wydarzenia, która w uczestnikach wydarzenia wywoła efekt WOW. Czemu to takie ważne? Nowe technologie już na dobre zagościły w naszym życiu, zarówno tym prywatnym jak i w zawodowym. Tylko sprawdzony dostawca rozwiązań multimedialno-oświetleniowych potrafi prawidłowo „żonglować” dostępnymi technologiami i dopasować je do potrzeb Organizatora i oczekiwań uczestników wydarzenia.

 

Innowacja podczas konferencji się opłaca

Rozwój techniki sprawia, że zmienia się myślenie o kongresach i przygotowaniu ich oprawy multimedialno-oświetleniowej. Możliwości, jakie dają nam technologie sprawiają, że organizatorzy stoją przed nie lada wyzwaniem, jakim jest zachowanie równowagi pomiędzy zastosowaniem zaawansowanych technologii a zdroworozsądkowym umiarem i wyczuciem estetyki mającym na celu dopasowanie do specyfiki grupy odbiorców.

 

Kreacja, umiejętność wychodzenia poza utarte konwencje oraz przełamywanie schematów – mogą być odebrane jako banał, ale dla organizatorów konferencji to wyzwanie, przed którym stają każdego dnia. Kreatywne podejście do projektu, rozmowy, szukanie kompromisów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb i możliwości każdej ze stron staje się kluczowe, kiedy dochodzi do produkcji wydarzenia. Innowacja nie zawsze musi oznaczać wykorzystania zupełnie nowej technologii, często dzięki doświadczeniu i wiedzy można wykreować zupełnie nowy efekt stosując dobrze znane rozwiązania i zaskoczyć odbiorców.

 

Technologia to nie tylko nośnik contentu

Obecnie technologia używana na scenie nie jest tylko nośnikiem kontetnu jest elementem, często główną składową scenografii wydarzenia. Połączenie odpowiednich technologii z techniką sceny pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty. Umiejętne połączenie produktów najwyższej klasy z autorskimi rozwiązaniami producentów pozwalają np. na wprowadzanie do klasycznych prezentacji multimedialnych ruchomej projekcji z płynnie i spójnie wyświetlanymi animacjami na poruszających się płaszczyznach.

 

Oczywiście każdy może powiedzieć „to już było”, ale tak naprawdę to zupełnie coś nowego kiedy dołożymy do tego chociażby efekty renderowane w czasie rzeczywistym czy też projekcję sferyczną. Jednocześnie rozwój technologii pozwala na kreowanie rozwiązań dotychczas niemożliwych. Coraz częściej scenografie eventowe opuszczają scenę rozpościerają się na całą przestrzeń, w której zgromadzeni są widzowie, otaczając ich z każdej ze stron.

 

Mówiąc o oprawie multimedialnej konferencji często zaczynamy nasze myślenie od ekranów diodowych. Przed oczami mamy najczęściej sceny z regularnymi kwadratowymi czy też prostokątnymi powierzchniami lub skomplikowane scenografie, których głównym zadaniem jest wysłonięcie ekranów diodowych tak, aby możliwe było uzyskanie ciekawych kształtów diody.

 

Nowym elementem w przestrzeniach konferencyjnych są ekrany diodowe w modułach o nieregularnych kształtach. Dzięki, nietypowym modułom możliwe jest realizowanie nowych form, kształtów powierzchni diodowych, bez konieczności stosowania dodatkowych wysłon, czy też budowania specjalnych konstrukcji scenograficznych. Ekrany diodowe w nieregularnych modułach zmieniają myślenie o projektowaniu całych scenografii, przestrzeni eventowych, w które w łatwiejszy sposób można wkomponować multimedia.

 

Co zyskuje klient?

Do najważniejszych korzyści dla klientów, jakie płyną z nowych technologii są oczywiście jakość, zupełnie nowe pomysły na realizację oprawy wizualnych wydarzeń oraz niepowtarzalne efekty, które jeszcze niedawno były poza zasięgiem.

 

Dodatkowo nowe technologie, ułatwiają pracę w fazie projektu i tworzenia multimedialnej koncepcji wydarzenia. Dzięki wykorzystaniu ich możliwości możliwy jest tzw. pre-programing i przedstawienie klientowi wirtualnego eventu, który uwzględnia grafiki, efekty jakie zrealizowane będą podczas wydarzenia tak, aby na wiele dni przed wydarzeniem mógł zobaczyć planowany efekt końcowy.

Ogranicza tylko wyobraźnia - technologia pozwala na wiele

Dzięki bogatemu doświadczeniu VES gwarantuje profesjonalną oprawę multimedialną wydarzeń. Pomaga w dobrze odpowiedniej technologii oraz pełnej aranżacji oświetleniowej przestrzeni. Proponowane rozwiązania zawsze są wypadkową kreacji i wiedzy jaką posiada zespół VES z możliwościami, jakie daje konkretna lokalizacja i budżet Klienta.

 

Jako lider w branży eventowej obsłużyliśmy ogromną liczbę klientów, z których wiele zostało i wciąż zostaje naszymi stałymi partnerami. Regularnie pojawiamy się na kongresach i wydarzeniach takich firm jak Grupa Żywiec, Avon, Oriflame, Siemens, Toyota Motor Poland, Coca-Cola, ING i wielu innych, będących liderami w swoich branżach.

 

W czym VES jest najlepszy

- Zapewnia multimedialno-oświetleniową obsługę wydarzeń, takich jak: konferencje, kongresy, gale, premiery, targi, spotkania firmowe i korporacyjne, festiwale, koncerty, produkcje telewizyjne.

- Oferuje swoim Klientom szeroką gamę profesjonalnego sprzętu multimedialnego i oświetleniowego zapewnia im nieoczywiste pomysły na oprawy wydarzeń, które podkreślają ich charakter są spójne ze strategią event marketingową Klienta i odpowiadają na jego potrzeby.

- Dzięki doświadczeniu, świetnemu zespołowi Klienci otrzymują od VES wsparcie, doradztwo i bezpieczeństwo realizacji na każdym etapie budowania eventu. 

VES realizuje oprawy multimedialno-oświetleniowe konferencji, kongresów, spotkań korporacyjnych, gali i premier największych światowych marek jak również największych festiwali i koncertów w Polsce.

 

Wśród zrealizowanych przez spółkę opraw multimedialno-oświetleniowych, wymienić można m.in. takie wydarzenia jak Forum Gospodarcze TIME, Międzynarodową Konferencję PIKE, Prezentację Strategii Ciepłownictwa Grupy PGE, Warsaw Economic Hub, Prezentację Boeinga 737 MAX 8, Gale kolejnych edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku, Oracle Cloud Day 2017, L’Oréal Professionnel Style & Color Trophy, Konferencja ABSL, 20-lecie Nivea, Galę Panattoni Europe 2016 i wiele innych.

O autorze:
Venue Event Support
Dzięki doświadczeniu, świetnemu zespołowi i uważnej obserwacji trendów światowych kreujemy niepowtarzalne, spektakularne widowiska na miarę XXI wieku. Wszakże współczesny event to połączenie najnowszej technologii i możliwości, jakie daje ludzki umysł.

Masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia? 

Zwiększ swój zasięg publikując na naszym blogu.

Publikuj bezpłatnie