BLOG 

 SPOTELLO

Zajmujemy się wynajmem sal, ale ten blog jest o czyms więcej

Olga Sobolewska o coachingu zdrowia i coachingu językowym

14 sierpnia 2019
Olga Sobolewska

Olga Sobolewska opowie o tym, dlaczego zdecydowała się połączyć swoje zainteresowanie Totalną Biologią z pracą coacha oraz dlaczego coaching językowy lepiej odpowiada na potrzeby klientów niż tradycyjna nauka języka. 

Coaching, mentoring i szkolenia - wywiad z Michałem Łęgowskim

07 sierpnia 2019
Michał Łęgowski

Coaching, mentoring, szkolenia. Jakie są między nimi różnice? Kto może się nazwać specjalistą w tych obszarach? Co jest istotą dobrego szkolenia? Na te pytania oraz na wiele innych odpowie w dzisiejszym wywiadzie Michał Łęgowski.

Coaching serca i "Zdrowa Nadzieja" - wywiad z Magdaleną Palmowską

31 lipca 2019
Magdalena Palmowska

W dzisiejszym wywiadzie porozmawiamy z Magdaleną Palmowską – coachem ACC ICF, specjalistką coachingu z elementami mindfulness, która zawodowo zajmuje się pokazywaniem swoim klientom, jak ważna jest harmonia pomiędzy ciałem, umysłem i sercem.

Wywiad: coaching, Vision Quest i mowy motywacyjne, czyli rozmowa z Piotrem Cieleckim

24 lipca 2019
Piotr Cielecki

Piotr Cielecki – mówca, trener i coach. Swoimi autorskimi metodami pracy wspiera rozwój dziesiątek firm oraz klientów indywidualnych. W dzisiejszym wywiadzie opowie nam o swoich doświadczeniach zawodowych oraz o niezwykłych historiach, które są z tym związane. Zapraszamy do lektury.

Łukasz Bieliński o Nonviolent Communication

17 lipca 2019
Łukasz Bieliński

Nonviolent Communication to interesująca metoda, mająca służyć zmniejszeniu konfliktów interpersonalnych oraz metod skutecznego działania w sytuacjach napięciowych. Na czym ona polega?

Wywiad z Mariuszem Dłużakiem o coachingu grupowym metodą Action Learning

10 lipca 2019
Mariusz Dłużak

Action Learning to metoda coachingu zespołowego, w której zespół pracuje nad rozwiązaniem prawdziwego, ważnego i pilnego problemu, a członkowie zespołu równolegle do tego procesu rozwijają kompetencje przywódcze.

 

Wzmacnianie pewności siebie poprzez coaching - wywiad z Anną Kalinowską

03 lipca 2019
Anna Kalinowska

Jak wygląda proces coachingu pewności siebie? Komu jest dedykowany i jakie korzyści można z niego czerpać? Między innymi na te pytania, w dzisiejszym wywiadzie odpowie Anna Kalinowska, właścicielka marki Contact Coaching, Coach ICF PCC.

VIII Konferencja Trenersko-Coachingowa PROFECTUS - podsumowanie

14 czerwca 2019
Konferencja Profectus

Dwa dni, osiem wykładów, dwie sesje warsztatowe, networkig i panel dyskusyjny - zobacz koniecznie, co działo się na VIII Konferencji Trenersko-Coachingowej "Profectus"!

Dobór odpowiedniej formy realizacji szkolenia – szkolenia otwarte vs. zamknięte

Wybierając szkolenie, musimy zdecydować, w jakiej formie chcemy je zrealizować – otwartej czy zamkniętej? Czym obie formy różnią się i jakie są ich korzyści oraz wady?

Jak pracować z obrazem na szkoleniach? Przykładowe ćwiczenia.

31 maja 2019
Dawid Lasociński

Początkowo niezbyt często wykorzystywałem karty i fotografie w trakcie prowadzenia szkoleń. Jednak wkrótce zauważyłem, że ćwiczenia z obrazem przynoszą zaskakująco dobre efekty. Zacząłem zwiększać ich repertuar, wyprodukowałem własne karty „Motywy”.

 

 

<< < 1 2 3 4 > >>