2 minuty temu użytkownik d************h@i*************r.katowice.pl zarezerwował salę w miejsowości Katowice
BLOG SPOTELLO

PROFECTUS - szkolenia i coaching w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie

03 maja 2019

Koło Nauk Psychologicznych PRAGMA, Uniwersytet Jagielloński oraz Spotello mają przyjemność zaprosić na VIIl Konferencję Trenersko - Coachingową PROFECTUS “Szkolenia i Coaching - w poszukiwaniu prawdy o własnym przywództwie”, która odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2019 r. w Krakowie, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ulicy Stanisława Łojasiewicza 4.

W obecnych czasach, lider powinien rozpocząć zmianę od samego siebie. Takie cechy jak: umiejętność stałego uczenia się, identyfikacja słabych i mocnych stron oraz zdolność tworzenia dogodnych warunków rozwoju, to jedne z podstawowych warunków do pełnienia sprawnego przywództwa. Podczas panującego obecnie kryzysu autorytetów, nawet najmniejsza niespójność komunikatów i działań może skutkować spadkiem zaangażowania pracowników. W związku z tym, pozycja lidera, jego wiarygodność i integralność są istotniejsze niż kiedykolwiek.

Coraz więcej firm na świecie odchodzi od podejścia hierarchicznego – zwiększa się zatem znaczenie takich umiejętności jak kształtowanie i wyznaczanie rytmu działań tworzących angażujące środowisko pracy. Powinniśmy zatem dążyć do wzmocnienia obecnego i przyszłego stanowiska kierowniczego.

Podczas tegorocznej edycji konferencji, prelegenci skupią się na wyjaśnieniu roli przywódcy, lidera oraz managera. Wspólnie zastanowimy się nad swoim prawdziwym „ja” w roli przywódczej oraz jak poprzez szkolenia, coaching i facylitację możemy zwiększać świadomość roli, być uczciwym z samym sobą, a także brać odpowiedzialność za zespół, inspirować go oraz prowadzić, zapewniając w ten sposób poczucie bezpieczeństwa.

Wszystko to będzie miało miejsce w ciągu dwóch dni, na które zostało zaplanowanych dziewięć wykładów, dwie sesje warsztatowe oraz networking.

Wydarzenie jest adresowane zarówno do profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR, managerów, jak i do wszystkich pasjonatów, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje z zakresu coachingu, trenerstwa oraz facylitacji.

Podczas wydarzenia, swoją obecnością zaszczycą nas takie osoby ze świata coachingu jak:

- Lilianna Kupaj z warsztatem pt. „Powołanie życiowe: czym jest? Jak je odnaleźć? Jak realizować je w swoim życiu?”

- Witold Gotowski z wykładem pt. „Strzeż się swoich mocnych stron”;

- Katarzyna Niewiadomska z warsztatem pt. „Desing thinking – metoda pracy dla trenerów, coachów i dla reszty ludzi.”

- Karolina Nikoroska z warsztatem pt. „Menedżer jako coach”

Oraz wielu innych.

Z uwagi na fakt, że Profectus został objęty honorowym patronaterm merytorycznym Instytutu Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, International Coach Federation Polska oraz International Association of Facilitators Polska, wszyscy prelegenci posiadają akredytację ICF lub IAF.

Kliknij, aby przejść do zapisów na konferencję: link

Tutaj znajduje się więcej szczegółów dotyczących wydarzenia: link

Zapraszamy!

O autorze:
Konferencja Profectus
Wydarzenie to jest adresowane do profesjonalnych trenerów, coachów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR i managerów oraz wszystkich pasjonatów, którzy chcą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje kompetencje w zakresie coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia? 

Zwiększ swój zasięg publikując na naszym blogu.

Publikuj bezpłatnie