23 minuty temu użytkownik k*****t@k****n.pl zarezerwował salę w miejsowości Toruń
BLOG SPOTELLO

Wywiad: Life Architect - szkolenia inne niż wszystkie

21 listopada 2019

Life Architect to zespół tworzący innowacyjne modele edukacyjne oraz terapeutyczne. Czym się wyróżniają? O tym kilka słów w dzisiejszym wywiadzie z przedstawicielami zespołu.

Life Architect oferuje dwa ciekawe wyjazdy - "Insight na Bali" oraz "Mind/Body/Soul w Tajlandii". Komu są one dedykowane?

Nie wahamy się powiedzieć, że to warsztaty dla osób, które szukają głębokiej zmiany w swoim życiu. 

Biorąc udział w podróży “Insight na Bali” możemy spodziewać się wewnętrznej przemiany, która dla każdego z uczestników będzie oznaczać coś zupełnie innego. Jest to możliwe, ponieważ podczas tego warsztatu to uczestnicy sami decydują, od jakich trudności chcą się uwolnić poprzez autorską metodę “Insight” Michała Pasterskiego. Podczas tej podróży możesz odmienić swoją perspektywę, uwolnić się od chaosu w swojej głowe, podjąć kluczowe decyzje, jak również obrać właściwy dla siebie kierunek rozwoju. 

Podróż “Mind/Body/Soul w Tajlandii” to okazja do tego, aby uwolnić się od tego, co Ci ciąży zarówno na poziomie ciała, umysłu, jak i ducha. Podczas całego warsztatu pracujemy na każdym z tych poziomów, aby w pełni uwolnić się od stresu i napięć. Uczestnicy tego warsztatu mówią, że dzięki tej podróży do Tajlandii doświadczyli prawdziwej wolności, poczuli lekkość, powrócili do siebie i odzyskali wewnętrzny spokój. 

 

2-2.jpg (98 KB)

 

Organizujecie wyjazdowe szkolenia zarówno na terenie Polski, jak i za granicą...

Tak, poza wyżej wspomnianymi podróżami do Indonezji i Tajlandii, organizujemy również liczne warsztaty w Polsce. W swojej ofercie mamy warsztaty wyjazdowe w pięknych ośrodkach wypoczynkowych, takie jak “Insight” (poświęcony pracy z autorską metodą Michała Pasterskiego) oraz “Kobieca/Strona/Mocy” (warsztat dedykowany kobietom, które chcą lepiej siebie zrozumieć i rozwinąć lepszą relację ze samą sobą). Ogromną popularnością cieszą się również nasze warsztaty związane z terapeutyczną i autoterapeutyczną metodą Internal Family Systems. 

Najważniejsze jest dla nas, aby odpowiadać na zgłaszane nam potrzeby, dlatego stale rozwijamy swoją ofertę warsztatową. Tak, to nieco oklepane, ale naprawdę warto regularnie zaglądać na naszą stronę lub kanały social media, aby być na bieżąco :-) 

 

W jaki sposób diagnozujecie potrzeby klientów biznesowych, którzy chcą zamówić u Was szkolenie zamknięte?

Przede wszystkim skupiamy się na dotarciu do sedna trudności, z jakimi mierzy się dana firma lub zespół. Dzięki coachingowym pytaniom i indywidualnemu kontaktowi z klientem jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania, które odpowiadają na prawdziwe potrzeby. To nasz klucz do skutecznych szkoleń biznesowych. 

 

3.JPG (16.98 MB)

 

Oprócz szkoleń i warsztatów można zakupić u Was videokursy. Czym się one różnią od szkoleń otwartych?

Nasze kursy online pozwalają rozwijać się wszędzie tam, gdzie akurat jesteś, w dowolnie wybranym przez siebie czasie. Tworząc platformę Life Architect postawiliśmy na jej intuicyjność, zarówno na komputerze, jak i smartfonie czy tablecie. Forma naszych kursów pozwala nam natomiast zrealizować dwa najważniejsze dla nas cele - osiąganie realnych, długotrwałych efektów i czerpanie przyjemności płynącej z rozwoju.

Wszystkie te elementy sprawiają, że zmotywowanie się i postawienie tego pierwszego kroku w kierunku zmian, jest naprawdę proste. To było od zawsze nasze marzenie - aby samorozwój był przyjemny, łatwy i skuteczny. Opinie naszych klientów potwierdzają, że udało nam się to osiągnąć. 

 

Co wyróżnia Wasze warsztaty spośród ofert dostępnych na rynku?

Wszystkie nasze warsztaty wyjazdowe w Polsce, jak i za granicą odbywają się w kameralnych grupach, w których bardzo szybko zaczynamy czuć się jak starzy, dobrzy znajomi. Atmosfera pełnego zaufania i akceptacji bez wątpienia jest kluczowa, aby następowały w nas prawdziwe, wewnętrzne zmiany. 

Nie mniej ważnym elementem, który wpływa na skuteczność naszych warsztatów, jest skupienie na dużej ilości różnorodnych, praktycznych ćwiczeń. Nasze warsztaty są oparte o zasadę "20% wiedzy, 80% praktyki". Podczas warsztatów przekażemy Ci samą esencję wiedzy, bez zbędnego lania wody, a ich największą część poświęcimy na osobiste doświadczanie wszystkich metod. 

Nie możemy także pominąć tego, że podczas każdego wyjazdu nasi coachowie oraz opiekunowie są z grupą od samego rana do późnego wieczora. Uczestnicy naszych warsztatów mają więc pełną możliwość rozmowy z nami, w grupie i na osobności - na każdy temat, jaki ich interesuje.

 

4.jpg (152 KB)

 

Jak wygląda praca w nurcie terapeutycznym IFS (Internal Family Systems)?

Masz czasem poczucie, że w Twojej głowie żyje więcej niż jedna osoba? Leń, perfekcjonista, sceptyk,… krytyk. Metoda Internal Family Systems (System Wewnętrznej Rodziny) zakłada, że każdy z nas posiada wiele części osobowości, które tworzą naszą wewnętrzną rodzinę. 

W pracy metodą IFS (zarówno z pomocą terapeuty, jak i samodzielnie) chodzi o to, aby nawiązać prawdziwy kontakt z poszczególnymi częściami. Nawiązuje się z nimi dialog i prowadzi do uwolnienia zranień i ciężarów, które w sobie nosimy. Cały proces terapeutyczny odbywa się przy zamkniętych oczach i opiera się o wyobrażenia naszych części. Właśnie w tym elemencie tkwi niezwykła skuteczność tej metody. Pozwala ona niejako ominąć nasz racjonalny umysł i dotrzeć do samego sedna trudności, z którymi się zmagamy, a następnie uwolnić się od nich.

 

 

Rozmawiała: Karolina Nowak

O autorze:
Life Architect
Pokazujemy ludziom jak żyć pełnią życia - tu i teraz, w zgodzie ze sobą. W tym celu projektujemy innowacyjne narzędzia edukacji,rozwoju osobistego i autoterapii. Z nami rozwiniesz swoje skrzydła!

Masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia? 

Zwiększ swój zasięg publikując na naszym blogu.

Publikuj bezpłatnie